Jag traffade en kis i borjan fran hosten

Jag traffade en kis i borjan fran hosten

Dock utan nagot sexliv enar han ej fixade den narheten

Han sa tidigt att han inte kunde ga in i en relation da han ej kommit over sitt ex som han gjorde slut med ett ar forr. Myste, sag film och gick ut forbund bland annat. Tiden gick och driftig julen sa vi att vi dejtade exclusive. Varen kom och vi fortsatte trivas enormt bra ihop, det fanns massor omhet och hansynsfullhet i relationen. Men ingenting sex. Det hade blivit sa svar att vanda det vanskapliga myset till ett passionerat karleksforbindelse. Bada hade en ambition gГҐ till dessa killar och vilja till mer och jag hade absolut kanslorna. Men han kunde inte lyckas sig att ga langre. Till sist bodde jag ganska hos honom. Och det blev en remarkabel vanskapsrelation trots att vi dejtade enar vi ej hade nagot sexliv. Efter att vi traffats i 6 manader kom det fram att han fortfarande kampade med kanslor kring sitt ex. Sjalv sa att det inte funkade langre da jag ej kunde mata mig med henne. Han kande jag att allt blivit sa invecklat mellan oss, att det blivit sa marigt att vanda myset och den vanskapliga narheten till att en dag antrada ligga. Sex varje fortfarande himla jobbigt pro honom. Sa vi valde att knacka pro en vecka darefter. Det varenda enormt traligt enar jag fatt kanslor forut honom. Och han varje ivrig ifall att vi ej borde sluta nagra dorrar for oss. Att det var felaktigt timing nar vi mottes och att kanslor kan andras nar vi inte ses och far epok att betanka. Att han lange haft en ambition och ett sprang om oss. Jag vill inte hoppas kungen honom men genast kan jag ej slopa. Jag undrar hur sa ni har pro erfarenheter fran liknande situationer? Antaga ni att kanslor kan andras med tiden, nar han ej kunde uppfatta sa under de har 6 manaderna? Ar det enkom sa enkelt att jag ar felaktigt kungen person och att nar han blir kar sa kommer han ovan sitt ex? Eller finns det nagon tillfalle att tiden ifran varandra och att vi far fundera kungen vilket metod vi varenda viktiga pro varandra kan bearbeta? Sa jatte- kanslor och tankar och arligt talat hoppas sjalv bra gallande nagon solskenshistoria. Vilket ingav mig sprang

Vi trivdes dock mycket bra ihop och fortsatte ses

Det ar tillracklig bra att ni tagit timeout pro han kanske behover en tid pro begrunda. Han maste grabba att det inte finns en vag tillbaks till hans forutvarande ex men det problemet ligger hos honom – att overtyga sig personligen. Vi ar ju alla olika och administrera forluster. En bit inneha nytt dagen efter, pro andra tar det lang epok. Hor av dig stundtals till honom. Gor du det kanske redan? Ge detta tillstand en chans under ett antal manader och se hur sa som hander. Sen vet du mer hur du ska upptrada.

Tack forut ditt direktion. O? Njae, vi brot forut enkom nagra dagar sen och han sa att han beredvilligt traffa och fikar och att jag ar valkommen dit nar jag vill. Men sjalv kanner att det blir svarare att skrida framat om sjalv traffar honom. Vi kommer odiskutabelt oppning gallande varann da vi har gemensamma vanner. Bl.a. ar vi bada bjudna kungen en fest om ett par veckor, men sjalv vet inte an om sjalv ska ga. Ar sa forskrackt att pa nagot fason lite kanna till att han borjat pricka en annan eller nat. Nog inte sa troligt inom 2-3 veckor, men man vet ju aldrig. Och det plikt jag bra enbart acceptera. Men usch baksida av underben tufft det ar. ??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *